פרסום ברשתות

בעבודה עם דיגיטל-לי תקבלו שירותי שיווק דיגיטלי מתקדמים שמיועדים להצלחת העסק ברשתות המובילות.

למה לפרסם איתנו?

צוות המומחים שלנו בדיגיטל-לי היגעים עם ניסיון עשיר וידע מעמיק בניהול קמפיינים ברשתות החברתיות, כדי להביא לך תוצאות מיטביות.

אנו מתמקדים בפתרונות שיווק מותאמים אישית שמשתלבים עם הרצונות וצרכי העסק הייחודי שלך, ומבטיחים תוצאות אופטימליות.

אל תחכו יותר כדי לשפר את נוכחות ברשת – צרו קשר עוד היום ונתחיל להזרים תנועה חדשה לעסק שלכם – מבטיחים !

קידום בפייסבוק באינסטגרם בגוגל

מאפיינים
בשלב הראשון אנחנו רוצים להבין מה המטרה של העסק שלכם, מה אתם חושבים ולאן אתם רוצים להגיע? זה חלק חשוב להתחלת הצלחה! וניתוח מקיף של דרישות העסק, הלקוחות והמשתמשים. בשלב זה מגדירים את מבנה האתר, תכונותיו העיקריות וניתוח התחרות. אנו מתייחסים לעיצוב ממוקד עבור משתמשי הקצה וממקסמים את חווית המשתמש בעזרת מבנה ייחודי וקפדני של מסע הלקוח באתר בעזרת גרפיקות אלמנטים שיווקיים ותכנים מקצועיים מדוייקים ואטרקטיביים.
בונים אסטרטגיה
עכשוי שאנחנו מבינים מה המטרה שלכם בוא לבנות אסטרטגיה שנוכל להגיע ליעד שלנו ולהשיג לקוחות ביותר בקלות
כותבים ומפיקים
אחלה! עכשיו נשלב את האסטרטגיה המקורית שבנינו לשירותיכם לפוסטים חדשים. נעניק למילים את הכוח לכשפות את הקהל שלכם, וניצור עיצובים שמרקידים את תשומת לב האינטרנט. בעזרת היפהפיות הזו, אנחנו נביא לכם לידים מדהימים. 
מתקדמים
אנחנו נעלה את התוכן שלכם לרמות אקסטרים כדי להבטיח שיגיע לכל רוכש פוטנציאלי. צוות המומחים שלנו יעבוד באופן ממוקד כדי לפיצוץ את הקהל הנכון, לפנות למשתמשים רלוונטיים ולשדרג מדי יום כדי להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר.

קמפיין בפייסבוק

מה ההבדל ביניהם?

לידים

זהו מונח שמתייחס לפוטנציאל לקוחות או אנשים המתעניינים במוצרים או שירותים שלך. לידים הם מידע שמצביע על אנשים או ארגונים שהביעו עניין או התעניינות בעסק שלך והשארו את פרטיהם ליצירת קשר נוסף.

מעורבות

המונח מתייחס לרמת ההתעניינות, השיתוף וההשפעה שמשתמשים ולקוחות יכולים להציב בתוך הפעילות המקוונת. מעורבות גבוהה מדביקה לידים, מעלה את ההתעניינות ויובילה לתנועה נוספת על האתר או העסק שלך.

תנועה

מתייחס לכמות האנשים שמגיעים או מבצעים פעולה באתר או בעמוד הפייסבוק שלך. התנועה יכולה להגיע באמצעות מודעות ממומנות, אורגניות (כמו חיפוש במנועי החיפוש) או מקורות חיצוניים אחרים.

מודעות

מתייחס לתצוגה של מודעות ממומנות שלך לקהל היעד. מודעות יכולות להופיע במגוון פלטפורמות דיגיטליות, כולל פייסבוק, בכדי לגרום למשתמשים להתעניין, לבצע פעולה ולהגיע לאתר שלך.