עסק מצליח מתחיל
מאתר מקצועי !

MyDigital Li תיצור אתר מדהים עבור החברה או העסק שלך. אנו עובדים עם תבניות ותוספים מקצועיים כדי שלאתר שלכם יהיה מראה מדהים וטכנולוגיות מתקדמות לעשיית עסקים דרך האינטרנט.

דף נחיתה

דף נחיתה מתאים למוצרים או עסקים הרוצים לשכנע מבקרים לביצוע פעולה מסוימת, כמו רכישה או הרשמה. הוא צריך להיות מורכב באופן יעיל ומעניין.

אתר תדמית

אתר תדמית מתאים לעסקים או אנשי ציבור הרוצים להציג את עצמם באופן מקצועי ואסתטי. הוא יכול לכלול פרטים אודות העסק, יצירת קשר, גלריית תמונות וכו'.

אתר חנות

אתר חנות מתאים לעסקים הרוצים למכור מוצרים או שירותים באינטרנט. מציע חוויית קנייה מקוונת, תיאום תשלומים והצגת מגוון מוצרים.

שלבי תהליך העבודה​

אפיון הצרכים והתכנים
האפיון העסקי מתבצע על ידי איסוף וניתוח מקיף של דרישות העסק, הלקוחות והמשתמשים. בשלב זה מגדירים את מבנה האתר, תכונותיו העיקריות וניתוח התחרות. אנו מתייחסים לעיצוב ממוקד עבור משתמשי הקצה וממקסמים את חווית המשתמש בעזרת מבנה מסע הלקוח באתר ותכנים מושכים ורלוונטיים.
עיצוב ופיתוח קריאטיבי
אחרי תהליך האפיון המעמיק שערכנו, נוכל לבנות עבורכם את האתר ו/או הקמפיין שאותו דמיינתם ושעליו חלמתם, נדייק אותו לצרכים ולדרישות שלכם ושל קהלי היעד בדגש על חווית משתמש UI / UX עד שהתוצאה תשיג את כל היעדים והדרישות שהוגדרו באיפיון העסקי ונגיע לתוצאות המקסימליות
אשרור אחרון והשקה
מזל טוב, הפרוייקט מוכן ! כעת כל מה שנותר הוא להעלות את האתר ו/או הקמפיין הנלווה לאוויר ולהתחיל ליהנות מתוצאות העבודה הקשה. נזכיר שחשוב לעדכן את התכנים והפרסומים באופן קבוע ולנטר את התוצאות - בשביל זה אנו נשארים תמיד זמינים בשבילכם!

My DiGiTALLi One Stop Shop

כל מה שדיגיטלי במקום אחד

דומיין שיווקי

כתובת אישית ומותאמת למיתוג העסק והמוצרים, מאובטח בתעודת SSL www.YourName.co.il

אחסון אתרים

אחסון הוא תנאי קריטי לקיומו של האתר. גיבוי האתר בענן 24/7 מבטיח את שמירת הנתונים שלו ואת המצאותו במרשתת

אבטחה ותמיכה טכנית

הקפדה על רמות האבטחה הגבוהות ביותר ושימוש בטכנולוגיות ופלטפורמות המובילות והמתקדמות ביותר לשמירת הפרטיות של הלקוחות

כתובת דוא"ל עסקי

לאר רק GMAIL אישי - תיבת מייל עסקי, נראות מקצועית ומותאמות אישית עבורך You@YourBizName.com

פיתוח אתרים

אתר אינטרנט מותאם לעסק שלך, בעל מראה מקצועי וטכנולוגיות מתקדמות להפקת תוצאות מיטיבות

תוסף נגישות

הכנת האתר לשימוש נוח עבור גולשים שסובלים ממוגבלויות, מטרתה לאפשר נגישות וחווית משתמש נעימה לכל משתמשים

מערכת לידים

כל הפניות שישלחו מהאתר יישמרו בבסיס נתונים מיוחד, מה שיאפשר מעקב אחר הלקוחות והפניות מתוך מערכת הניהול

תחזוקת אתר

שמירה על כל מערכות האתר מעודכנות ומאובטחות, לשם שמירה על התחדשות ודינמיות מתמדת

האתר וערוצי המדיה הם
כרטיסי הביקור של העסק במרחב הדיגיטלי
והשער לעסקים עתידיים - חשוב מאוד לשמור ולטפח אותם באופן קבוע

חברת הדיגיטל בשבילי

אנו מתמחים בבידול עסקי באמצעות תהליכי מיתוג ושיווק מדויקים.

הרוב הגדול של אנשי העסקים בינינו לא המציאו את התחום שלהם מאפס, וככל הנראה שיש עוד לא מעט בעלי מקצוע שנותנים שירות דומה. החוכמה היא לייצר את הבידול והייחודיות שלכם, ולשם כך אנחנו כאן.

השליחות שלנו היא לספק פתרונות ואסטרטגיות לצמיחה עסקית הכוללת הגדלת הלקוחות החדשים – ושימורם בעזרת ניהול הקשר התמידי עם מאגר הלקוחות והגדלת המחזור והרווחיות של העסק באופן מתמיד.

תאמין לי, ללא אתר מקצועי, החברה שלך אינה נראית לאלפי אנשים שמחפשים את השירות שלך מדי יום בגוגל. ז"א, בלי אתר אתה ממש לא מצליח להשיג לקוחות חדשים מדי יום.

אנחנו לא רק נותנים לך אתר...

רספונסיביות

עיצוב ייחודי

חווית משתמש

Portfolio

מה הלקוחות אומרים עלינו

FAQ

שאלות נפוצות

המטרה העיקרית של אתר אינטרנט היא להפוך לשותף של העסק שלך, עם יכולת להשיג לקוחות ולבצע שירותים גם בזמן שאתה ישן והעסק שלך סגור. בנוסף לפרסום המוצרים והשירותים שלכם, תוכלו לעבוד על שיווק החברה ביחס עלות-תועלת טוב יותר.

במסגרת ההוצאות הכרוכות בתחזוקת אתר, ניתן לציין: הסכום המשולם מדי שנה עבור דומיין האתר + הסכום החודשי המתאים לאירוח האתר

בודיי ! אחרי שאתר יהיה מוכן נעלה אותו במנוע החיפוש של גוגל.

כן, אבל קודם כל אנחנו בונים דרך אחסון שלנו ובסיום פרויקט מעבירים לאחסון המבוקש.

הסכום הנגבה עבור פיתוח אתר עשוי להשתנות בהתאם לתכונות ולפונקציונליות שיש לו. כלי שמשתמשים בו בצורה חכמה, תואם באופן חיובי את הזמן והכסף שהושקעו.

אחסון אתרים הוא שירות של אחסון אתר והפיכתו לזמין תמידי באינטרנט, כלומר, שירות האחסון יאפשר צפייה באתר שלך 24 שעות ביממה ברחבי העולם. כאשר אתה יוצר אתר אינטרנט ורוצה שאנשים אחרים יוכלו לראות אותו, תצטרך לפרסם (או להעלות) את האתר שלך דרך שירות אחסון אתרים. תוכניות אירוח יאפשרו לך גם להשתמש באימיילים מותאמים אישית עם השם והדומיין שלך (לדוגמה: your_name@your-domain.com). שירותים אחרים עשויים להיות משויכים גם לתוכנית האירוח שלך, כגון: מסד נתונים, סטטיסטיקת גישה ועוד רבים אחרים.

דואר אלקטרוני מקצועי הוא זה המשמש חברות בעלות כתובת משלהן, למשל: contact@yourcompany.com, שונה מהודעות הדואר האלקטרוני החינמיות שזמינות על ידי ספקים או חברות, כגון, למשל, name@hotmail .com name@gmail.com O דואר אלקטרוני חולל מהפכה באופן שבו אנשים וחברות מתקשרים, כיום אנו מבלים זמן רב בבדיקת ההגעה או שליחת מיילים, זה פרקטי, מהיר ובעלות נמוכה.

רישום דומיין הוא תהליך שבו נרכשת כתובת אינטרנט ייחודית עבור אתר או שירות מסוים. הדומיין הוא הכתובת שמשמשת לזיהוי ייחודי של האתר ברשת האינטרנט, והוא מורכב משם המתחם (כגון "example") וסיומת הדומיין (כגון ".com"). הרישום דורש תשלום שנתי או רב-שנתי לרשות המוסדות הרשומים המורשים, ונותן לבעל הדומיין הזכות לשלוט בכתובת זו ובשירותים הקשורים אליה.

בחירת דומיין חשובה. אבל זה חייב להיות ייחודי, אתה יכול לבחור את זה, כל עוד אין אחר עם אותו שם. שם זה חייב להיות מקושר למותג שלך או למוצר שלך, כדי שיהיה קל ללקוח שלך לזכור.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא אוסף של טכניקות, שיטות ו/או מחקרים שמטרתם לשפר את מיקום הדפים שלך במנוע החיפוש, כלומר, כאשר משתמש מקליד מילת מפתח במנוע החיפוש, המטרה של SEO היא לגרום לאחד (או כמה) מהעמודים באתר שלך להופיע בין התוצאות הראשונות של החיפוש האורגני.