קידום ברשת בפייסבוק באינסטגרם

1

מאפיינים

בשלב הראשון אנחנו רוצים להבין מה המטרה של העסק שלכם, מה אתם חושבים ולאן אתם רוצים להגיע?

זה חלק חשוב להתחלת הצלחה!

בונים אסטרטגיה

עכשוי שאנחנו מבינים מה המטרה שלכם בוא לבנות אסטרטגיה שנוכל להגיע ליעד שלנו ולהשיג לקוחות ביותר בקלות

2

כותבים ומפיקים

אחלה! עכשיו נשלב את האסטרטגיה המקורית שבנינו לשירותיכם לפוסטים חדשים. נעניק למילים את הכוח לכשפות את הקהל שלכם, וניצור עיצובים שמרקידים את תשומת לב האינטרנט. בעזרת היפהפיות הזו, אנחנו נביא לכם לידים מדהימים. 

3

מתקדמים

אנחנו נעלה את התוכן שלכם לרמות אקסטרים כדי להבטיח שיגיע לכל רוכש פוטנציאלי. צוות המומחים שלנו יעבוד באופן ממוקד כדי לפיצוץ את הקהל הנכון, לפנות למשתמשים רלוונטיים ולשדרג מדי יום כדי להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר.

4

קידום ממומן (PPC)

אתר חנות מתאים לעסקים שרוצים למכור מוצרים או שירותים באינטרנט. מציע חוויית קנייה מקוונת, תיאום תשלומים והצגת מגוון מוצרים.

כתיבה שיווקית

אנו מחשיבים מאוד כתיבה שיווקית שמיועדת להניע את הקורא לפעולה ומתמחים בשזירת מסרים שונים תוך כדי שימוש במילות מפתח, ביטויים וטכניקות משכנעות כדי להתחבר לקהל היעד

פרסום בפייסבוק

 מתייחס לפעילות של פרסום תשלום בפלטפורמה של פייסבוק, כגון פרסומות ממומנות בצורת פוסטים, מודעות מופעלות, מודעות סמויות ועוד. המטרה העיקרית היא להציג את המודעות בפיד החדשות של המשתמשים בפייסבוק, בקווים כתומים מסומנים כמודעה.

לידים

זהו מונח שמתייחס לפוטנציאל לקוחות או אנשים המתעניינים במוצרים או שירותים שלך. לידים הם מידע שמצביע על אנשים או ארגונים שהביעו עניין או התעניינות בעסק שלך והשארו את פרטיהם ליצירת קשר נוסף.

מעורבות

המונח מתייחס לרמת ההתעניינות, השיתוף וההשפעה שמשתמשים ולקוחות יכולים להציב בתוך הפעילות המקוונת. מעורבות גבוהה מדביקה לידים, מעלה את ההתעניינות ויובילה לתנועה נוספת על האתר או העסק שלך.

תנועה

מתייחס לכמות האנשים שמגיעים או מבצעים פעולה באתר או בעמוד הפייסבוק שלך. התנועה יכולה להגיע באמצעות מודעות ממומנות, אורגניות (כמו חיפוש במנועי החיפוש) או מקורות חיצוניים אחרים.

מודעות

מתייחס לתצוגה של מודעות ממומנות שלך לקהל היעד. מודעות יכולות להופיע במגוון פלטפורמות דיגיטליות, כולל פייסבוק, בכדי לגרום למשתמשים להתעניין, לבצע פעולה ולהגיע לאתר שלך.